Biokominki

www-biokominek-hotel-mini-krzak-on-1-960-960-1-0
palnik-na-biopaliwo
PALNIK NA BIOPALIWO

Co takiego wyjątkowego jest w biokominkach? Zamiast tradycyjnego opału do spalania wykorzystują biopaliwo płynne lub żelowe. Jest ono ekologiczne i zupełnie bezpieczne. Nie wydziela szkodliwych substancji. Nie dymi, nie wydziela zapachu i nie pozostawia popiołu ani sadzy. W spalaniu bierze udział jedynie para wodna i dwutlenek węgla. W związku z tym przy instalacji takiego kominka niepotrzebny jest komin. Możesz więc postawić urządzenie wszędzie, gdzie tylko chcesz.

Bioetanol, czyli biopaliwo, jest łatwy w użyciu. Ten o żelowej konsystencji wkłada się do środka kominka i podpala. Natomiast wersję płynną  wlewa się do odpowiedniego pojemnika, a następnie zapala. Poziom płomienia można łatwo regulować za pomocą specjalnej zasuwy.

Nawet małe biokominki produkują dużo ciepła, ale traktuje się je raczej jako dodatkowe źródła ogrzewania. Ogień jest zazwyczaj starannie zabezpieczony za pomocą hartowanych szyb, co zwiększa bezpieczeństwo korzystania.

Biokominki mają elegancki, interesujący wygląd, więc możesz wybrać coś o wyjątkowym designie. Niezależnie od tego, czy szukasz rozwiązania tradycyjnego, czy nowoczesnego, znajdziemy coś dla Ciebie. Co ważne, oferujemy kominki wolnostojące, zawieszane na ścianie lub służące do wbudowania we wnękę.

Marzy Ci się własny biokominek? Czekamy na kontakt z Twojej strony.

PARTNERZY HANDLOWI

logo-kratki
logo-hajduk
logo-flamma
logo-charnwood

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać